Masaj Yaptıracaklara Bazı İpuçları ve Tavsiyeler

Masaj yaptırmak isteyen kişiler için inanılmaz ipuçlarına yer verdik. Masajla ilgili tüm inceliklere burada değindik.
Vizyonunun iyi olduğunu düşünüyor musun? Kaşıntı, kızarıklık veya farklı bir göz rahatsızlığından muzdarip misiniz? Göz kapaklarınız kaşınıyor veya şişiyor mu? Tüm bu sorunları profesyonel istanbul masaj hizmetleri ile pasifize edilebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.
İyi bir masaj sayesinde korunmasına yardımcı olmak için, bu bölgeyi tedavi etmek için uygun şekilde eğitilmiş bir uzmanı düzenli olarak görmeniz önemlidir. Harika bir masaj terapisti, masöz bayan veya istanbul uzman masör bulmak, güvenilir bir arkadaşa sormak veya çevrimiçi olmak ve masöz bayan ile incelemeleri, sertifikaları ve uzmanlık alanlarını araştırmak kadar kolaydır. Bu, uygun bakım alma şansınızı artırmanıza yardımcı olur.
Güneş gözlükleri, kışın bile yıl boyu giymek için önemlidir. Bu, hassas gözlerinize çarpan ışığı yansıtır. Kar yağmadığında bile, güneş güçlü bir ışık verir.
Masaj için kaliteli bir spa merkezinden veya masaj terapistinden hizmet aldığınızdan emin olun. Masaj öncelikle bir moda ifadesi olsa bile, ucuz masaj seanslarının görüşünüzü olumsuz yönde etkileyebileceğini bilin.
Omega 3 asitleri masöz bayanlar ve masaj yapanlar için iyidir. Gözleriniz için uygun besinleri içeren yiyecekleri keşfedin ve düzenli olarak yiyin. Diyetinize dahil edilecek sağlıklı yiyecekler ton balığı, halibut, somon balığı ve koyu yeşil yapraklı sebzelerdir. Günde en az bir porsiyon yemelisiniz.
Açık havada her zaman masaj yağı kullanınız. Onları bulutlu günlerde bile giymelisin. Güneş gözlüğü seçiyorsanız, iyi UV korumasına odaklanın. Daha pahalı olabilirler, ancak göz sağlığınız buna değer.
Her zaman güneş gözlüğü tak. Doğru güneş gözlüklerini takmak, gözleri UV ışınlarından koruyabilir. Güneş çok güçlüdür ve kurur ve hatta gözlerinizde kataraktlara neden olabilir. Seçtiğiniz gözlük UVB ve UVA ışınlarını tamamen bloke etmelidir. Silinebilir güneş gözlükleri daha da yardımcı olacaktır.
Kaliteli bir masözden veya masörden hizmet alın. Bunlar gözleri tehlikeli UV ışınlarından koruyabilir. Seçtiğiniz güneş gözlüğü UVA ve UVB ışınlarını% 100 engellemelidir. Çok fazla sürücü kullanan biriyseniz, polarize lensleri düşünün. Bu parlamayı gözlüklerinizden uzaklaştırabilir. Kontaklarınız UV koruması ile donatılmış olsun veya olmasın, güneş gözlüğü takılmalıdır.
Evinizde kullanılan iklimlendirme ve ısıtmaya bakın. Bu, kuru gözlerin önemli bir nedenidir. Isıtıcıyı kullanmaktan kaçınmak yerine, havaya nem eklemek için nemlendiriciyi de çalıştırabilirsiniz. Nem, gözlerinizin kurumasını ve tahriş olmamasını sağlar.
Bilgisayarda olmak bel ağrılarınızın artmasına sebebiyet verebilir. Sırt ağrısı hissettiğinizde, ağrıyı azaltmak için sık sık hızlı masaj programı alabilirsiniz. Ekran parlamasını azaltdığınızdan emin olun. Parlama önleyici özel bir ekrana da yatırım yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı doğru şekilde yerleştirin, böylece gözleriniz monitörle aynı seviyede kalır. Ekrana sadece biraz aşağı bakıyor olacaksınız.
İstanbul masaj iyi ise, açıkça görmek çok daha kolay olacaktır. Burada okuduğunuz ipuçlarını kullanın ve gözlerinizi olması gerektiği gibi çalışır halde tutun. Her ipucunun avantajları vardır, bu yüzden hepsini uygulayın!

7/11/2019