Bütünleştirici Refleksoloji Masajı

Ataşehir masöz bayanlar artık yeni masaj tekniği bütünleştirici refleksoloji ile karşınızda. Bütünleştirici Refleksoloji Masajı hizmeti almak için Ataşehir masöz bayanlar ile iletişime geçebilirsiniz.
Ataşehir masöz bayanlar şimdi katılımcı stüdyolarda Bütünleştirici refleksoloji masajı hizmeti sunuyor. Bu masaj yöntemi rahatlatıcı, tedavi edici, kas gerginliğini hafifletmeye ve kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bütünleştirici refleksoloji masajı, bir refleksolog tarafından gerçekleştirilen geleneksel refleksolojiden farklıdır, masaj terapisinden ayrı bir eğitim ve disiplin gerektirir. Refleksoloji, parmakları ve parmakları kullanarak özel tekniklerle ayaklara, ellere ve kulaklara basınç noktalarının karmaşık ve ayrıntılı bir şekilde uygulanmasını içeren alternatif bir ilaçtır. Geleneksel refleksoloji losyon veya yağ olmadan uygulanır. Belirli basınç noktalarına özgü tekniklerin vücuda belirli bir değişikliği etkilediğine inanılmaktadır. Sitemizde yer alan ilanlardaki lisanslı masaj terapistlerine katılan stüdyolardaki terapistler, deneyimi tek bir masaj yöntemiyle harmanlamak için refleksolojinin özelliklerini masaj teknikleriyle birleştiren Bütünleştirici Refleksoloji Masajı sunma sertifikası aldı.
Bütünleştirici refleksoloji masajı, özellikle masaj terapistleri için tasarlanmış eksiksiz bir el metodudur. Bütünleştirici refleksoloji masajını masaj terapisi oturumuna dahil etmek isteyen müşteriler bunu 60 veya 90 dakikalık bir masajda yapabilir. Bütünleştirici refleksoloji masajı tekniklerini doğru bir şekilde uygulamak için ekstra zamana ihtiyaç vardır.
Birçok müşteri, Bütünleştirici refleksoloji masajının geleneksel refleksolojiden çok daha zevkli ve konforlu olduğuna inanıyor, çünkü bu yöntem özellikle sertifikalı masaj terapistleri tarafından gerçekleştirilmek üzere tasarlandı.
Bütünleştirici refleksoloji masajı sertifikasına sahip terapistler, ayak yapısını ve vücudun uyumunda oynadığı önemi anlarlar. Sertifikalı masaj terapisti, parmaklar ve ayak parmakları arasından enerji yolları oluşturan teknikleri uygun şekilde uygulayacaktır. Bu enerji yolları daha iyi dolaşım oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Ayak bölgeleri vücudun birçok bölgesiyle ilişkili olduğundan, masaj terapistiniz, geleneksel masaj tekniklerini uygulamak için sıkıntılı bölgeye geçmeden önce ağrı ve gerginliği gidermek için ayaklarınızla çalışmaya başlayabilir. Sertifikalı bir Bütünleştirici refleksoloji masajı terapisti, sinir uçlarının uyarılmasını artırmak ve vücudun sakinleşmesine yardımcı olmak için ayakların altındaki proprioseptörleri uygun şekilde uyarabilir.
Tüm masaj seanslarında olduğu gibi, Bütünleştirici refleksoloji masajı seansları garantimiz MasajBul ile desteklenmektedir . Masaj müşterinin beklentilerini karşılamıyor veya aşmıyorsa, bir sonraki bizde. masajlarına bir söz verilir.

7/22/2019