Bal masajı, faydaları ve etkileri

Bal masajının büyüleyici etkilerine şahit olmak ve bal mucizesinizi cildinizde hissetmek için mutlaka bal masajı deneyin.
Bal masajı hangi ciltlere uygulanır?
Bal, en güçlü antioksidanlardan biridir. Bu nedenle sadece hastalık aşamasında değil öncesinde de masajlarda kullanılır. Bu üründeki vitamin, mineral ve eser elementlerin içeriği oldukça yüksektir. istanbul'da bal masajı yaptırdığınızda, maksimum zevk alacak ve vücuda büyük faydalar sağlayabileceksiniz.
Bal masajı ne işe yarar?
İşlem sırasında cildinizin hemodinamiği düzelir, cilt faydalı mineraller ve vitaminlerle doyurulur. Bu yüzden çoğu yüz maskesi üreticisi bu malzemeyi içeriklerine eklemekten hoşlanır. Bal masajı yüksek kimyasal içeren cilt maskelerinden 10 kat daha etkili ve organiktir.
Bal masajının faydaları
 - Cildi nemlendirir. Bal cildi nemle besler ve kurumasına izin vermez.
 - Cilt gençleşir. Bal masajından sonra, ince kırışıklıklar sıkılaşır ve zaman içinde tamamen kaybolur.
 - Eksfoliasyon. Cilt daha temiz ve daha açık hale gelir (beyaz bir tene sahip olabilirsiniz).
 - Kaldırma efekti. Cilt mineraller ve vitaminlerle beslenir ve doyurulur.
Dokusundan ve vücut sıcaklığının etkisiyle bal hızlı bir şekilde erir ve tüm faydalı iz elementler epidermise nüfuz eder. Bildiğiniz gibi, bir masaj sırasında işlemin yapıldığı bölgelerde vücut sıcaklığı artar, bu da vitaminlerle doygunluğun daha hızlı gerçekleşeceği anlamına gelir. Cilt daha sıkılaşır, toparlanır ve gençleşir.
Bir kişinin durumu vücudun genel bir halidir Yüzünde, her biri belirli bir organdan sorumlu olan birçok nokta var. Bu nedenle, bal yüz masajı, vücudun genel olarak güçlendirilmesi ve iyileşme işlemlerinin aktivasyonu nedeniyle çok faydalıdır. Yukarıda bahsedilen gerekçelerle tüm ciltlerin muhakkak bal masajına ihtiyaç duyduğu ve yaptırılması önemle tavsiye edilir.

7/17/2019